همه چیز در مورد کفپوش اپوکسی (اپوکسی کف یا کفپوش اپوکسی )

ساخت وبلاگ
چکیده : همه چیز در مورد, کفپوش,, اپوکسی,,, ( اپوکسی,,, کف یا کفپوش,, اپوکسی,,, ) اپوکسی,,... با عنوان : همه چیز در مورد کفپوش اپوکسی (اپوکسی کف یا کفپوش اپوکسی ) بخوانید :

همه چیز در مورد, کفپوش,, اپوکسی,,, ( اپوکسی,,, کف یا کفپوش,, اپوکسی,,, )


اپوکسی,,, کف یا کفپوش,, اپوکسی,,, (همه چیز در مورد, کفپوش,, اپوکسی,,,)

کفپوش,, های اپوکسی یا به اصطلاح کفپوش,, های بدون درز ( کفپوش های بهداشتی ) از ترکیب مقدار مناسبی هاردنر به همراه رنگدانه ها تهیه می شود. از این رو دارای تنوع رنگ زیادی می باشند و کیفیت و دوام بالایی دارند و سال ها پس از اجرا نیازی به بازسازی نخواهند داشت . این کفپوش ها به سهولت بر روی تمامی سطوح سیمانی ، سنگ ، موزایک و ... قابل اجرا می باشند و توصیه می شود.
قبل از اینکه کفپوش اپوکسی کار شود :

جهت حصول بالاترین کیفیت ٬ قبل از اجرا کلیه سطوح سیمانی مسطح و یکدست شوند. کفپوش های اپوکسی در کارخانجات خودروسازی ، انبارهای صنعتی ، صنایع نظامی ، صنایع غذایی ، صنایع شیمیایی ، داروسازی ، کارخانجات شیر و لبنیات ، کشتارگاه ها ، سردخانه ها ٬ بیمارستانها ٬ اتاقهای تمیز و استریل مورد, استفاده قرار می گیرند بیشتر شرکت ها در زمینه کفپوش اپوکسی به صورت حرفه ای در سطح ملی و بین المللی عمل می کنند همانند شرکت راناکیمیافام، کفپوش اپوکسی صد در صد جامد می باشد. این پوشش با داشتن چسبندگی بسیار بالا به سطح بتنی و فلزی و همچنین سیستم هایی نظیر اپوکسی و پلی یورتان، مقاومت شیمیایی بسیار بالا در مقابل آب ، مواد شیمیایی، روغن ها، اسیدها، قلیاها و حلال ها و برای پوشش دهی کف بتنی کارخانجات و سالن تولید واحدھای نظامی بسیار مناسب می باشد. سازگاری آن با شرایط مختلف آب و هوایی و حساسیت پایین آن به شرایط محیطی و قابلیت اعمال آسان آن کاربرد این پوشش را بسیار گسترده می کند.
شرح کامل محصول

انواع رنگ های اپوکسی :

پرایمر اپوکسی پلی آمید،پرایمر اپوکسی ضد خوردگی ، پرایمر زینک ریچ اپوکسی دو جزئی، پرایمر زینک ریچ اپوکسی سه جزئی، پرایمر زینک فسفات اپوکسی ،پرایمر زینک کرومات اپوکسی ، پرایمر اکسید آهن اپوکسی پلی آمید،رنگ میانی اپوکسی پلی آمید، رنگ میانی اپوکسی پلی آمید، رنگ رویه اپوکسی پلی آمید براق، رنگ رویه اپوکسی پلی آمید نیمه مات، رنگ رویه اپوکسی پلی آمید مات، رنگ رویه اپوکسی پلی آمید (مخصوص آب آشامیدنی)، رنگ میانی اپوکسی پلی آمید (مخصوص آب آشامیدنی)،رنگ رویه کولتار اپوکسی پلی آمید، رنگ رویه اپوکسی پلی آمین،رنگ میانی اپوکسی پلی آمین، رنگ رویه اپوکسی پلی آمین (مخصوص آب آشامیدنی)،رنگ میانی اپوکسی پلی آمین (مخصوص آب آشامیدنی)،رنگ رویه اپوکسی پلی آمین، رنگ رویه اپوکسی فنولیک، پرایمر اپوکسی فنولیک، رنگ اپوکسی استر هوا خشک و...
 
لیست رنگ های اپوکسی بشرح زیر می باشد:

رنگ اپوکسی رویه ( دوجزئی)

رنگ اپوکسی میانی ( دوجزئی)

رنگ اپوکسی آستر( دوجزئی)

ضد زنگ اپوکسی ( دوجزئی)

زینکریچ اپوکسی یا اپوکسی غنی از روی

کولتار اپوکسی ( دوجزئی)

 


کیفیت بالای رنگ اپوکسی تنها شعار ما نیست، همیشه تلاش شرکت بر این اساس بوده که بالاترین کیفیت رنگ اپوکسی را با توجه به دانش روز دنیا تولید و عرضه نماید .

پرایمر اپوکسی کف آنتی استاتیک

این رنگ بعنوان پرایمرآنتی استاتیک بر پایــه رزین اپوکسی بدون حلال و سخت کننده پلی آمین تولیـد و عرضه میگردد و همچنین بدلیل رسانا بودن سیستم آنتی استاتیک از پیگمنتهای مقــاوم و مناسب و رسانا استفاده می شود .از مشخصات این رنگ سهولت اجرا ومقاومت در برابر مواد شیمیایی و مخرب و مقاومت در برابر نیروهای مکانیکی و چسبندگی فوق العاده به سطوح بتنی و اجرای یکنواخت و بدون درز می باشد.

پرایمر کف اپوکسی

این پرایمر بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمید بهمراه افزودنی های خاص، تولید و عرضه میگردد. اپوکسی دامنهٔ کاربرد گسترده‌ای دارد، از جمله در مواد چسبهای همه‌کاره و پوشش frp

رنگ رویه اپوکسی کف آنتی استاتیک

این کفپوش بعنوان رنگ رویه کف آنتی استاتیک بر پایه رزین اپوکسی بدون حلال و سخت کننده پلی آمین به همراه پیگمنتهای مقاوم ، مناسب و رسانا تولید و عرضه می شود . از مشخصات کفپوش اپوکسی سهولت اجرا ومقاومت در برابر مواد شیمیایی و مخرب و مقاومت در برابر نیروهای مکانیکی و چسبندگی بالا و اجرای یکنواخت و بدون درز می باشد.
   

اپوکسی گروت

این مخلوط بعنوان یک پر کننده بر پایه رزین اپوکسی بدون حلال و سخت کننده پلی آمین به همراه پودرهای میکرونیزه تولید وعرضه می شود . از مشخصات این مخلوط سهولت اجرا ومقاومت در برابر مواد شیمیایی و مخرب و مقاومت در برابر نیروهای مکانیکی و چسبندگی فوق العاده به سطوح بتنی می باشد.

رنگ رویه اپوکسی کف

ین پوشش اپوکسی کف از نوع بدون حلال و سخت کننده پلی آمین به همــراه پیگمنتهای مقاوم و مناسب تولید و عرضه می شود . علاوه بر زیبای در طراحی داخلی و حفظ بهداشت محیط چسبندگی بسیار خوبی در سطوح فلزی و بتنی داشته و مقاومت بسیار خوب مکانیکی و نیز مقاومت در مقابل خوردگی و رطوبت و آب، مواد شیمیایی، روغنها، اسیدها، قلیاها و گازوئیل میباشد

رنگ رویه پلی اورتان کف

این رنگ بعنوان رنگ رویه کف بر پایه رزین پلی اورتان بـــــدون حلال به همــراه پیگمنتهــای مقـــــاوم و مناسب تولید وعرضه
می شود . از مشخصات این رنگ سهولت اجرا ومقاومت در برابر مواد شیمیایـــی و مخرب و مقــاومت در برابر نیروهــای مکانیکی و چسبندگـــی فـــوق العاده به سطــوح بتنــی و اجـــرای یـکنواخت و بــدون درز می باشد. این رنگ مقاومت عالی در برابر نور خورشید داشتـه و همچنیــن دارای خاصیت ارتجاعی میباشد .

رنگ میانی اپوکسی کف

کفپوش اپوکسی یا همان پوشش کف اپوکسی از رنگ میانی کف بر پایه رزین اپوکسی بـدون حلال و سخت کننده پلی آمین به همراه پیگمنتهای مقاوم و مناسب تولید وعرضه می شود . از مشخصات این رنگ سهولت اجرا ومقاومت در برابر مواد شیمیایی و مخرب و مقاومت در برابر نیروهای مکانیکی و چسبندگی فوق العاده به سطوح بتنی و اجرای یکنواخت و بدون درز می باشد.

اپوکسی

اپوکسی چیست

بتن سخت

کف سازی صنعتی

کف پوش اپوکسی

ماله پروانه ای

کف پوش پارکینگی

تبدیل باکتری به کارخانه تولید سوخت...
ما را در سایت تبدیل باکتری به کارخانه تولید سوخت دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت: 16:57